Aicina uz romantisku tikšanos

Saieta nama “Lugažu muiža” vadītāja Zane Mīļā aicina piektdien, 20.augustā, no pulksten 18 līdz 19 uz romantisku pastaigu muižas parkā. 

Pastaigas muzikālo fonu radīs dziedātāja Katrīna Dimanta. Viņa ir latviešu dziedātāja, mūziķe un dziesmu autore. Atpazīstamību iemantojusi kā tautas mūzikas izpildītāja dažādos ansambļos – “Māsas Dimantas”, “ImantaDimanta un draugi”, “Ducele”. Ar grupu “Aarzemnieki” startējusi starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Solo karjeru uzsākusi 2019. gada nogalē, izdodot dziesmu “Pipars” un ar dziesmas versiju angļu valodā “Heart Beats” startējot konkursā “Supernova 2020”, kur ieguva
2. vietu.

Mūziķes gaitas uzsākusi jau bērnībā – muzicējusi ģimenes folkloras kopā “Austra”.  Beigusi Baldones mūzikas skolu čella specialitātē, apguvusi arī vijoles, ukuleles, akordeona, mandolīnas, stabules spēli, klavierspēli un citus mūzikas instrumentus.  

Z. Mīļā lūdz pasākuma apmeklētājus silti saģērbties, līdzi paņemt sēžamo un burciņu ar svecīti. Noteikti līdzi jābūt “Covid-19” vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātam, vai arī negatīvam testa rezultātam. Pirms tam būs iespēja veikt antigēntestu.

Kultūra un Izklaide