Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinām uz sievišķīgā spēka apliecināšanas pasākumu Jērcēnmuižā!

Naktī uz 1.maiju Valpurģu nakts - seni, tradicionāli svētki, kurus agrāk atzīmēja daudzās Eiropas kultūrās. Šodien daudzās valstīs tie ir dažāda veida jautri svētki, kas vairāk līdzinās karnevālam un citām jautrām izdarībām.

Ceturto gadu arī Jērcēnmuižā, Strenču novadā notiks Valpurģu nakts pasākums, šogad ar nosaukumu “Es neesmu burve, es tikai mācos…”

Pavasaris ir maģiskas enerģijas pilns un arī šis pasākums veltīts pavasara atmodai un sievišķīgā spēka apliecināšanai. Salidošana, piezemēšanās un piedeklarēšanās paredzēta līdz plkst. 19.00, kad sāksies sievišķīgo un vīriškīgo enerģiju apvienošanās mākslinieciskās izpausmēs - dziesmā un dejā. Notiks arī radoša darbošanās, šī nakts ir īpaši labvēlīga amuletu gatavošanai, būs iespēja sev pagatavot kādu rotu. Būs arī tradicionālā zemes spēku un enerģiju aktivizēšana un malduguņu iedegšana saulrietā. Mācīsimies arī vienkāršās lietās saredzēt kaut ko vairāk, tāpēc notiks slotu skaistumkonkurss. Darbosies dzīves eliksīru bārs “Pie melnā kaķa” un vakara izskaņā sadziedāšanās pie muižas kamīna. Pasākumu organizē biedrība “Esam Jērcēniem” sadarbībā ar Strenču novada Kultūras centru.

Posieties spilgtos, sievišķīgi skaistos tērpos, neaizmirstiet paņemt savu īpašo slotu un lukturīti! Kopīgi radīsim gaisotni, kas sniedz enerģiju, spēku, iedvesmu, iekšēju mieru, labsajūtu, rāmumu, prieku un labu noskaņojumu. Ar uguns spēku laidīsim gaisā domas, ar pavasara vēju aizdzīsim nespēku un ļausimies sevis iekšējai pamodināšanai!

20190426-1002-valpurgu-nakts-18-04-03-03

Kultūra un Izklaide