Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ainavu dārgumi – izstādē bibliotēkā

Valkas novada centrālajā bibliotēkā līdz 12. jūlijam var apskatīt ceļojošo izstādi “Ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt. Vietas un teritorijas Latgalē”.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un plānošanas reģioniem ir izveidojusi izstādi “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt”. Tā stāsta par 50 Latvijas ainavu dārgumiem, kas, iesaistot sabiedrību, tika atlasīti 2017. gadā.

Izstādē ir iekļautas ainavu dārgumu fotogrāfijas valsts jubilejas gadā un vēsturiski fotoattēli no iedzīvotāju, muzeju un Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) krājumiem.

Valkas bibliotēkā aplūkojama daļa no lielās izstādes: Latgales novada krāšņāko vietu fotogrāfijas un apraksti.

Ainavu dārgumu fotoattēli, kā arī iedzīvotāju iesūtītie atmiņu stāsti un iespaidi par tiem tiek saglabāti arī elektroniskajā ainavu dārgumu tīmekļa vietnē www.ainavudargumi.lv, informē LNB.

Kultūra un Izklaide