Apciemo Ziemeļlatvijas pērli Valmieru virtuālajā ekskursijā!

Laikā, kad esam ierobežoti ceļot un satikties, “Enter Gauja” sadarbībā ar Valmieras pilsētu aicina iepazīt Gaujas Nacionālā parka tūrisma piedāvājumu. Iedvesmu ceļošanai virtuālajā ekskursijā jums sniegs Ziemeļlatvijas pērle – Valmiera!

Virtuālās ekskursijas sākums plānots svētdien, 28.februārī, plkst.10:00 “Enter Gauja National Park” un “Visit Valmiera” “Facebook” kontos.

Lielākā no Ziemeļlatvijas pilsētām, krāšņā pērle Valmiera ar gadsimtiem senu vēsturi, mūsdienīgu un zaļu pilsētvidi, kuru gluži kā rota caurvij Latvijas garākā upe – Gauja! Ar šādu vadmotīvu virtuālajā ekskursijā jūs uzrunās divi atraktīvi gidi un Valmieras muzeja vēsturnieki, atklājot Valmieras “pērles” – gan interesantus faktus, gan maz zināmus nostāstus par pilsētu. Ikviens skatītājs varēs atgriezties saulainu vasaras dienu atmiņās un smelties idejas nākamajam ceļojumam uz Gaujas Nacionālā parka Ziemeļu vārtiem – Valmieru.

Virtuālās ekskursijas garums būs aptuveni 40 minūtes, un tā norisināsies angļu valodā. Ekskursiju būs iespējams noskatīties arī pēc tiešraides “Visit Valmiera” un “Enter Gauja National Park” “Facebook” un “YouTube” kontos.

Kultūra un Izklaide