Augustā Jāņukalna estrādē notiks vairāki pasākumi

Nākamajā svētdienā, 2. augustā, pulksten 14 Smiltenē, Jāņukalna brīvdabas estrādē notiks draiskulīgi vieglprātīga koncertprogramma ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Mārtiņu Eglienu un grupu “Musturis” – “Īsas pamācības mīlēšanā”.

“Vidējās un vecākās paaudzes latviešu mūzikas cienītājiem grupas “Ornaments” dziesmas izsaka ļoti daudz – jautras, latviskas, lustīgās apdarēs, izvilktas no vecmāmiņu pūra lādēm, pirms vairāk kā piecdesmit gadiem lika daudzu klausītāju kājām pašām cilāties. Kaut vai dziesmas par mīļajiem, labajiem puišiem, kas Rīgā zaga pīpes kātus, bet Cēsīs – zelta lukturīšus, vai par pliko un nabadzīgo muzikantu. Ikviens atceras leģendāro, muzikālo latviešu kinofilmu “Īsa pamācība mīlēšanā” pēc Rūdolfa Blaumaņa stāstu motīviem un ar grupas “Ornaments” piedalīšanos. Atceroties grupas vecās, labās dziesmas, un domās sveicot to 45. dzimšanas dienā, aicinām uz jautru un muzikāli izklaidējošu programmu “Īsas pamācības mīlēšanā”,” aicina Smiltenes novada Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Alise Seile.

Koncerta programmā varēs dzirdēt “Ornamenta” dziesmas jaunā izpildījumā, ko sniegs daudzi talantīgi muzikanti – Ēriks Zeps (akordeons, balss), Mārcis Lipskis (basģitāra, balss), Jurģis Lipskis (sitaminstrumenti), Pēteris Narubins (ģitāra, mandolīna, basģitāra, balss), Ingus Grīnbergs (vijole, balss), kā arī Mārtiņš Egliens.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka koncerts notiks, ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu. Jāpiebilst, ka maksimālais pieļaujamais apmeklētāju skaits brīvdabas estrādē ir pieci simti.

Kā laikrakstam pastāstīja Smiltenes novada Kultūras centra vadītāja Anda Avota, nākamais pasākums Jāņukalna brīvdabas estrādē notiks 14. augustā pulksten 19, kad ar koncertu viesosies “Rumbas kvartets”.

Kultūra un Izklaide