Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs apskatāma gleznu izstāde “Pārmaiņu ceļā”

No 23.oktobra līdz 30.novembrim Smiltenes novada bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, būs apskatāma mākslinieces Ilzes Džonsas gleznu izstāde “Pārmaiņu ceļā”. Izstādes atklāšana notiks 23.oktobrī plkst. 17:00.

Ilze Džonsa par sevi stāsta: “Jau 18 gadus dzīvoju Smiltenē. Gleznošanu esmu apguvusi pašmācības ceļā, un maziem soļiem turpinu iet pa izaugsmes ceļu. Man patīk sevi izpaust, gleznojot abstraktas gleznas ar akrila un akvareļu krāsām. 2008.gadā sāku gleznot vienkāršus zīmējumus, lietojot bērnu ūdenskrāsas. Gadiem ejot, iemēģināju savu roku arī ar akrila krāsām. Caur radošo procesu es turpinu iepazīt sevi, kas palīdz ikdienā dzīvot saskaņā ar sirds vēlmēm.”

Izstādē “Pārmaiņu ceļā” ietverti pēdējo gadu darbi. Ilze Džonsa atzīst, ka daudz laika pavada dabā, kur redzētais kopā ar pašas pieredzi kļūst par viņas iedvesmu mākslai. Māksliniece aicina: “Izbaudiet manas sirds ceļojuma garšu, aplūkojot darbus gan ar acīm, gan pieskaroties tiem ar rokām! Jā, dodu Jums atļauju tos aptaustīt! Priecāšos Jums atbildēt, ja vēlaties uzzināt kaut ko vairāk par manu radošo procesu, rakstot uz e-pastu [email protected] vai uzmeklējot Facebook lapā: Ilze Jones Art”.

20191003-1030-parmainu-cela-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide