«Ceļojumam» būs desmit gadu jubilejas koncerts

Pagājuši jau desmit gadi, kopš Smiltenes grupa «Ceļojums» nospēlēja pirmās kāzas. Atzīmējot šo notikumu, grupa aicina uz kopīgiem svētkiem 10. oktobrī Smiltenes novada Kultūras centrā. Apmeklētājiem ir jāgatavojas dejot, jo ballīte būs. Jubilejas pasākumā ieeja no pulksten 19.30.

Kas gan būtu laba ballīte bez labiem draugiem?! Grupas «Ceļojums» jubilejas koncertā uzstāsies leģendārā grupa «Palsa», lieliskais «Propellers», Latvijas Radio personība un DJ Kaspars Markševics, kā arī vienmēr smaidīgais un publikas mīlētais Normunds Rutulis.
«Brīžos, kad kājas būs piekusušas, dzimšanas dienas viesi varēs doties uz fotostūrīti vai kafejnīcu, kā arī iesaistīties dažādās aktivitātēs, iegūstot foršas balvas. Būs arī pārsteigumi! Smiltenes novada Kultūras centrs pasākumam durvis vērs pulksten 19.30, bet dejas sāksies no pulksten 20,» informē Smiltenes novada Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Alise Seile.

Grupas «Ceļojums» solists Jānis Krūmiņš atzīst, ka šis ir īpaši gaidīts notikums, vēl pavasarī nebija zināms, vai svētki varēs notiks. Arī šobrīd viņš cer, ka situācija valstī saistībā ar «Covid-19» nepasliktināsies un viss notiks, kā plānots. Protams, ievērojot pasākuma apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu.

Kultūra un Izklaide