Februārī Valkā uzstāsies kultūras pils "Ziemeļblāzma" jauktais koris "Norise"

Valkas pilsētas kultūras namā 15.februārī plkst.15  ar koncertu “Vienīgi Tev” uzstāsies kultūras pils "Ziemeļblāzma" jauktais koris "Norise".

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” jauktais koris “Norise” dibināts 1996.gadā un tajā dzied visdažādāko profesiju pārstāvji, kurus vieno mīlestība pret mūziku un vēlme brīvo laiku pavadīt dziedot. Koris ar lieliem panākumiem piedalījies dažādos starptautiskos konkursos un ar koncertiem apceļojis gan Latviju, gan Eiropu.

Koncertam Valkas pilsētas kultūras nams izvēlēts tāpēc, ka Valkā korim "Norise"  bijušas 2 kora nometnes un korī ir dziedātājas, kuras  dzīvojušas vai mācījušās Valkā.

Koncertā “Vienīgi Tev” kora izpildījumā būs iespēja dzirdēt skaistākās dziesmas no kinofilmām un popmūzikas hītus, kuru autori ir slaveni mākslinieki - ABBA, Elton John, The Beatles, Elvis Presley, Sting. Koncerts veidots kā atskats uz pagājušā gadsimta otrās puses populāro mūziku, turklāt noskaņu lieliski papildinās katra korista īpašais vizuālais tēls. 

Kora “Norise” mākslinieciskā vadītāja Alise Koknēviča - Upīte , kormeistares Samanta Bernāte un Beatrise Vilde, koncertmeistare Helga Gūtšmite.

Ieeja uz koncertu – 1 eiro.

20200115-1242-koris-norise-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide