Grupas "Sestā Jūdze" akustiski dvēseliskā svētku koncertprogramma "Sešas jūdzes līdz Ziemassvētkiem"

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem, Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa “Sestā Jūdze”, pēc savu klausītāju lielā pieprasījuma, atgriežas pie saviem mīļajiem ar grupas pastāvēšanas laikā visīpašāko akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu “Sešas jūdzes līdz Ziemassvētkiem”, viesojoties 23. decembrī plkst. 19:00 Smiltenē, Smiltenes evanģēliski luteriskajā baznīcā.

Atšķirībā no ierastā repertuāra šajā programmā valdīs dvēselisks miers, kas raksturīgas tieši baltajam un klusajam gada laikam, palīdzot radīt svētku noskaņojumu, taču nezaudējot mierīgi plūstošo kantrī skanējumu. Jaunajā koncertprogrammā iekļautas gan grupas “Sestā Jūdze” oriģināldziesmas par ziemu un svētku gaidīšanas laiku, kā - “Skumjais sniegs”, “Tāds laiks kad gribētos”, “Pirmā sniega diena”, “Kapučino un saldējums”, “Vakars, kad visi būs mājās”, “Svētku pietura”, “Kad debesīs būs īstā Latvija”, “Upe”, “Klusā daba” u.c., gan arī klausītājiem tik pazīstamajā grupas ierastajā kantrī skanējumā ietērptas tradicionālās Ziemassvētku un garīgās dziesmas, kuras labi pazīstamas visā pasaulē. Koncertprogrammas skanējumu papildinās dzejnieces Marikas Svīķes ziemas dzejoļi, ko ierunājis Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Skanis.

“Mums ir padomā ļoti īpašas Ziemassvētku dziesmas, kuras tiks izpildītas šajā svētku laikā, liekot klausītājiem kaut uz īsu brīdi apstāties un padomāt par nopietnākām un visuvarenākām lietām,” stāsta grupas “Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs. 

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv. Biļetes būs pieejamas arī koncerta dienā uz vietas, taču pēdējā brīža cena būs dārgāka, tādēļ aicinām tās iegadāties savlaicīgi.

  • Kolektīvo pieteikumu biļetes ar sēdvietu rezervāciju, kā arī papildinformācija pa tālruni 29702585.
  • Individuāli biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīze".

20191120-1001-z-latvija-99x128-6judze-01

Kultūra un Izklaide