Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ielūdz grupa Pērkons un draugi uz Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas koncertu

25.oktobrī plkst.19 Valkas pilsētas kultūras namā – grupa ‘’Pērkons’’ . Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas koncerts ‘’Gandrīz tautasdziesma’’.

‘’Dzīves plūdums, laika straume, dzīvības stīgu pulsējošā skaņa… un ar kādu cilvēku šajā dzīves straumē tu esi vienā laivā – mākslas, mūzikas realitātē, kura it kā uz mirkli aptur plūsmu un paglābj no eksistenciālajām mīklām, radot skaistumu, kurš veidots no labākajām, aizrautīgākajām vēlmēm un trakākajām un maigākajām emocijām, lai aizvestu kontrastu harmoniskajā virpulī. Šī nevaldāmā vēlēšanās ar mūzikas palīdzību tuvināties un piederēt savai tautai rada dziesmas, kuras, laika biedru

uzklausītas un līdzpārdzīvotas, kļūst gandrīz par šā laika tautasdziesmām.

Ieva Akuratere un Juris Kulakovs vienā mūzikas laivā, ar dziesmu irkļiem rotātā... lai top „Gandrīz tautasdziesma”!”

Koncerta pirmajā daļā skanēs Jura Kulakova izcilākie fragmenti n o„Mistērijas par Rīgu”, Veidenbauma cikla, kantātes „Vēstules uz bruģa” un kantātes „Sarkanais vilciens”, izrādēm, rokoperām, instrumentālās mūzikas kompozīcijas utt.

Starpposmā Ieva Akuratere baltā kleitā, spēlējot uz baltās ģitāras,

dziedās latviešu tautasdziesmu „Kas kait Rīgas meitiņām”, savu dziesmu„Vanags” un citas kompozīcijas.

Koncerta 2.daļā – grupa „Pērkons” un  lielākie hiti, tostarp „Zaļā

dziesma”, „Slidotava”, „Labu vakar”, „Dziesma par sapumpuroto zaru”,„Gandrīz tautasdziesma”, „Mana dienišķā dziesma” un daudzas citas.

Biļešu cena : 10.00 eiro. Vēlāk biļešu cena var celties! Tās nopērkamas Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

20181008-1256-afisa-perkons-maza.jpg

Kultūra un Izklaide