Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieriteņos vasarā

Nākamo sestdien, 18. maijā, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties tradicionālajā velobraucienā “Ieriteņo vasarā” un atklāt aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā.

“Šogad riteņosim pretim vasarai, dodoties pa ceļiem un takām Blomes pagastā un tālāk,” informē Modris Apsītis, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītājs.

Dalībniekiem būs sagatavoti trīs marķēti apļveida velomaršruti 13, 25 un 41 kilometra garumā, lai katrs varētu izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko. Maršruts vedīs no Jeberlejas estrādes Biksējas un Jaunsmiltenes virzienā, bet garākie maršruti – arī caur Blomi, Rinģiem, garām Pasaku ozolam, Strantes vējdzirnavām, bērza sulu ražotnei “Birzī” Brantu pagastā, saimniecībai “Ķeveiti’’ un Rozēm Raunas novadā, noslēgumā atgriežoties brauciena sākumpunktā, kur dalībniekus sagaidīs “Donu” saimnieces Ilzes Briedes zupa un atpūtas pauze svaigā gaisā.

Velobrauciens startēs pulksten 10.30 Jeberlejas estrādē (dalībnieku reģistrācija –  no pulksten 10). 

Pasākums ir bez maksas.  Līdzi vēlams ņemt kādu našķi un dzērienu. Vēlams lietot aizsargķiveres, bet bērniem līdz 12 gadu vecumam tās ir obligātas.

Iepriekšēja pieteikšanās velobraucienam līdz 14. maijam Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā  Dārza ielā 3 vai pa tālruni 29395200, vai tiešsaistē: https://ej.uz/ieritenovasara2019, aizpildot reģistrācijas anketu.

Pasākumu organizē Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar SIA “Sports S”.

Kultūra un Izklaide