Iespēja baudīt mūziku Pedeles upes ielokā Valgā 1

Viens no dvīņu pilsētu Valkas un Valgas skaistākajiem vasaras notikumiem ir pasākums “Koncerts upes ielokā”. Šovasar tas notiks sestdien pulksten 20 Valgā, Pedeles upes pussalā.

Latvijas–Igaunijas institūta biroja administratore Lilita Šicāne atgādina, ka šis publikas iemīļotais pasākums notiks jau septīto reizi. Iepriekšējos koncertos viens no vadošajiem orķestriem bija Igaunijas Bruņoto spēku orķestris, bet šovasar skatītājus priecēs Urmasa Latikasa vadītais ansamblis. Vairākas reizes šajos koncertos ir dziedājis Baltijas valstīs populārais latviešu solists Lauris Reiniks.
Šajā reizē koncertā uzstāsies Anneli Pēbo, Spānijas operas solists Hermans Havjers Golami Torres-Pardo (German Javier Gholami Torres-Pardo), kā arī grupas “Vaakum” un “Shanon”. Muzikālo vakaru vadīs Lauris Pedajas. Skatītāji uz pasākumu varēs ierasties stundu pirms tā sākuma. Jārēķinās, ka būs jāiegādājas ieejas biļetes.

20190809-1206-pedeles-upes-ielokaaaaaaa.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Karpovai nav kalendāra. Visu Valku uzmeta, tik daudz cilvēku sapucējās un devās Valgā, jo koncerts tak, bet koncerts bija vakar, jo 9. bija piektdiena, šodien ir 10. un sestdiena.

Lai arī ko gribēt no miesta ļaudīm.
Kāds pilsētas galva, tādi padotie.

pirms gada, 2019.08.10 22:30

Kultūra un Izklaide