Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstādē – bērnu zīmējumi

Visu šo mēnesi līdz 31. maijam Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā ikviens interesents var apskatīt Smiltenes novada bērnu zīmējumu izstādi “Uzbur grāmatu tēlus krāsās”.

Jau rakstījām, ka aprīlī ikvienam šās nodaļas apmeklētājam bija iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, iedvesmojoties no mākslinieces Aijas Jasūnas grāmatu ilustrāciju izstādes.
Konkursam tika iesniegti 38 zīmējumi, no tiem lielākajai daļai autori ir Smiltenes pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis” audzēkņi no “Zaķēnu” un “Rūķu” grupiņām, un Smiltenes vidusskolas skolēni, informē Sanita Lārmane, Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas vecākā bibliotekāre.
Konkursa uzdevums bija, iedvesmojoties no A. Jasūnas grāmatu ilustrācijām, uzzīmēt pašiem savu iemīļotāko grāmatu tēlus, radīt jaunas ilustrācijas dažādām grāmatām vai pārzīmēt ilustrācijas, kuras zīmējusi māksliniece. Lielākā daļa konkursa dalībnieku iesniedza darbus, kuros zīmējuši savus iemīļotākos grāmatu tēlus no tādām grāmatām kā “Dūc kukainīši”, “Kā Ņauva meklēja draugu”, “Lācīša Rūcīša raibā diena”, “Kazlēns, kurš prata skaitīt līdz desmit”, “Septiņi rūķīši”, “Lotes ceļojums uz dienvidiem”, “Pelnrušķīte”, “Elza un ledus sirds”  un citām. No iesniegtajiem konkursa darbiem tika izlozēti 12 bērnu zīmējumi, to autori par piedalīšanos saņēma pateicības balvas.
“Paldies visiem mazajiem māksliniekiem, kuri atnāca uz bibliotēku, apskatīja grāmatu ilustrāciju izstādi, radīja paši savus zīmējumus un piedalījās konkursā!” pateicas S. Lārmane.

Kultūra un Izklaide