Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jānis Šipkēvics un “Nepāriet” mūziķi 10.oktobrī aicina uz koncerttūres atklāšanu Valkas kultūras namā

Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība “Nepāriet” aicina uz sirsnīgu koncertu, kas notiks ceturtdien 10. oktobrī 19:00 Valkas kultūras namā.  “Nepāriet” ir jaunu mūziķu kopums, kas kopīgi izveidojuši Imanta Kalniņa mūzikā balstītu programmu, par pamatu ņemot 1997. gadā tapušajā Ainara Mielava un Imanta Kalniņa kopdarbu "Par lietām, kuras tā ar’ nekad nepāriet". 

"Nepāriet” sastāvā esam ļoti dažādi, katram no mums “Nepāriet” nozīmē ko savu – kādam Imanta Kalniņa dziesmas ir bērnības atmiņās iekodēta latviskā identitāte, citam – sevis izzināšanas un attīstības process. Mani fascinē tas, kas vārdos nav izsakāms  - tas brīnumainais, kas caurvij Imanta Kalniņa mūziku, un kas mūs pašus savstarpēji saista šajā mūzikā, ko kopīgi radām”, stāsta “Nepāriet” idejas autors Jānis Šipkēvics. “Atklāt koncerttūri Valkā mums ir īpašs notikums – Valka saistās ar daudziem nozīmīgiem Latvijas valsts dibināšanas notikumiem. Būsim pagodināti muzicēt uz Valkas kultūras nama skatuves, kas piedzīvojusi tik daudz”, uzsver Jānis.

“Nepāriet” sastāvā muzicē Alise Joste, Evija Vēbere, Jānis Šipkēvics, Kārlis Josts, Lorete Medne, Matīss Čudars, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds, Zelma Jēgere un Vladislavs Nastavševs, kas ikdienā katrs aktīvi darbojas arī savās muzikālajās apvienībās, tomēr kopā tos savedusi mīlestība pret Imanta Kalniņa radošo darbu.

"Nepāriet" koncerti turpināsies 13.oktobrī Jēkabpilī, 20.oktobrī Alūksnē, 24. oktobrī Siguldā, 25. oktobrī Talsos un 5. novembrī Rīgā. Nepāriet ir arī izdevis albumu “Pāri”, ko CD un platēs, var iegādāties mūzikas ierakstu pārdošanas vietās.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties koncerta norises vietā, "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv

20190926-1200-nepariet-fb-event-valka-ma

Kultūra un Izklaide