Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jērcēnmuiža aicina: “Ļaujies vasarai!”

Kad vasara uzsit zaļu vilni, viens pēc otra vaļā veras krāšņie vasaras ziedi, kad lietainās dienas mijas ar saulainajām, ir pats vasaras vidus. Laiks, kad ļauties vasaras sajūtām, smaržām un baudīt visu, ko tā sniedz.

Jērcēnmuiža aicina ļauties vasarai 18. jūlijā, kad muižas parkā plkst. 17.00 izskanēs mazais koncerts kopā ar bērnu radošo studiju “Notiņas” Aigitas Guoģes Lapiņas vadībā, bet plkst. 18.00 ar savu jauno programmu “LATIŅŠ. LETIŅŠ. SAVĒJAIS .” viesosies Jörans Steinhauers. Koncertā izskanēs gan pazīstamākās, gan jaunākās dziesmas - apvienotas ar jaudīgiem un patiesiem stāstiem par viņa piedzīvojumiem un dzīvi Latvijā. Simpātiskais grupas

“Aarzemnieki” autors ar savu pirmo solo programmu uzstāsies ekskluzīvā atmosfērā viņa ģitāras un mūziķa Gunta Veilanda pavadījumā. Koncerta gaitā, protams, skanēs hiti “Paldies Latiņam”, “Cauri Grobiņai”, “Savējais”, “Mans suns ir letiņš” un Eirovīzijas dziesma “Cake To Bake (Cep kūku)”, kā arī pavisam jauni skaņdarbi. Jöran Steinhauer prot vienreizēji komunicēt ar publiku un spēj izklaidēt ne tikai ar savām asprātīgajām dziesmām, bet arī ar savu pārsteidzoši virtuozo latviešu valodu. Sirsnība garantēta - garlaicīgi nevienam nebūs. Cerams, ka kopā ar viņu būs arī viņa labākais draugs TABO, kuram Jorans veltījis dziesmu.

Vakara izskaņā visi aicināti atpūsties zaļumballē kopā ar Jāni Krūmiņu no grupas “Ceļojums”! Balle notiks no plkst. 20.00 līdz pusnaktij, kā paredzēts šī brīža atļautajos noteikumos. Omulībai un vēderpriekiem visu pasākumu laikā darbosies krodziņš. Gaidīsim gan jērcēniešus, gan ciemiņus, lai visi kopā ļautos vasaras burvībai. Visi pasākumi bez maksas.


Kultūra un Izklaide