Jērcēnmuiža aicina ļauties vasarai

Kad vasara uzsit zaļu vilni, viens pēc otra vaļā veras krāšņie vasaras ziedi, kad lietainās dienas mijas ar saulainajām, ir pats vasaras vidus. Tas ir laiks, kad ļauties vasaras sajūtām, smaržām un baudīt visu, ko tā sniedz.

Ar tik romantisku pieteikumu Strenču novada Jērcēnmuiža aicina ļauties vasarai nākamo sestdien, 18. jūlijā, kad muižas parkā pulksten 17 skanēs mazais koncerts kopā ar bērnu radošo studiju “Notiņas” Aigitas Guoģes-Lapiņas vadībā, bet pulksten 18 ar savu jauno solo programmu “Latiņš. Letiņš. Savējais” viesosies Jorans Šteinhauers. 

Latvijā dzīvojošais vācu mūziķis plašāk kļuva pazīstams 2013. gadā, kad kopā ar angli Niku Maseju iedziedāja dziesmu “Paldies latiņam!” pēc oficiālā apstiprinājuma par pāreju no latiem uz eiro un 2014. gadā kopā savu grupu “Aarzemnieki” startēja Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmajā pusfinālā.

Koncertā Jērcēnmuižā skanēs gan pazīstamākās, gan jaunākās Jorana Šteinhauera dziesmas apvienojumā ar jaudīgiem un patiesiem stāstiem par viņa piedzīvojumiem un dzīvi Latvijā, informē Strenču novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.
Vakara izskaņā visi aicināti atpūsties zaļumballē kopā ar Jāni Krūmiņu no grupas “Ceļojums”. Balle notiks no pulksten 20 līdz pusnaktij, kā paredzēts šobrīd atļautajos noteikumos Latvijā. 

“Omulībai un vēdera priekiem visa pasākuma laikā darbosies krodziņš. Gaidīsim gan jērcēniešus, gan ciemiņus, lai kopā ļautos vasaras burvībai. Visi pasākumi – bez maksas,” piebilst Ginta Gailīte.

Kultūra un Izklaide