Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kolektīvi ļaus ielūkoties savu atmiņu albumā

20. oktobrī pulksten 18:00 Smiltenes pilsētas Kultūras centra lielajā zālē gaidāms amatiermākslas kolektīvu jaunās sezonas ieskaņas koncerts “Atmiņu albums”. Tajā piedalīsies Kultūras centra esošie un jaunizveidotie kolektīvi. 

Ir aizritējusi vēl viena sezona – pildīta liela darba, lielāku un mazāku uzvaru un daudzkrāsainu notikumu. Ir godam aizvadīti tik ilgi gaidītie Dziesmu un Deju svētki. Teju aizsniedzama ir Latvijas simtgade, kuras tuvošanos sveicām ar dziesmām, dejām, darbiem un domām. Redzētais, dzirdētais, piedzīvotais, paveiktais un sajustais – tie ir unikāli kadri, kas papildinās dzīves atmiņu albumu. 

Dodoties pretim jaunai, darbīgai un aizraujošai sezonai, Smiltenes pilsētas Kultūras centra kolektīvi aicina uz koncertu “Atmiņu albums”. Koncertā varēs vērot spilgtus priekšnesumus, dzirdēt košāko atmiņu un neparastāko notikumu stāstus un baudīt atkalsatikšanās prieku. Tas būs ceļojums aizvadītās sezonas notikumu, piedzīvojumu un sajūtu momentuzņēmumos, kas ļaus pa atslēgas caurumu ielūkoties kolektīvu ikdienā, kā arī, protams, radošajā darbā.  

Šajā sezonā Smiltenes Kultūras centra saime ir kļuvusi krietni kuplāka – tai pievienojies jauniešu deju kolektīvs Ievas Arnoldes vadībā un vēl viens koris ar vadītājām Valdu Sedolu un Ilzi Megni. Apmeklētājus, kā arī citus koncerta dalībniekus, gaida pirmā tikšanās un iepazīšanās ar jaunizveidotajiem kolektīviem, kuri pirmo reizi savu varēšanu rādīs savās jaunajās mājās – Kultūras centrā. Pasākumā tiks paziņoti arī abu jauno kolektīvu nosaukumi. 

Pasākumā piedalīsies:

Jauktais koris “VIDZEMĪTE”, vadītājas Dzidra Jēkabsone un Baiba Žēbina,

Jauktais koris “PAKALNI”, vadītājs Ēriks Derums,

Senioru koris “MEŽĀBELE”, vadītāja Velta Ispravņikova,

VPDK “IEVIŅA”, vadītājs Reinis Rešetins,

SMILTENES PŪTĒJU ORĶESTRIS, vadītāji Pēteris Vilks un Jānis Silakalns,

Folkloras kopa “RUDZUPUĶE”, vadītāja Līga Krūmiņa – Krīgere,

SMILTENES TAUTAS TEĀTRIS, režisors Agris Māsēns, asistente Zinaida Bērza

TLMS “Smiltene”, vadītāja Liene Strazdiņa

un jaunizveidotie kolektīvi:

JAUNIEŠU DEJU KOLEKTĪVS, vadītāja Ieva Arnolde

un KORIS, vadītājas Valda Sedola un Ilze Megne

20181008-1555-atminu-albums-mazs.jpg

Mīļi gaidīsim ikvienu! Ieeja pasākumā ir bez maksas. 

Kultūra un Izklaide