Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koncertā Smiltenē – dziesmu un deju svētku repertuāra dejas

Šo sestdien, 14. martā, pulksten 18 Smiltenes novada Kultūras centrā notiks deju sadraudzības koncerts “Ar draugiem uz svētkiem”. Programmā iekļautas vasarā gaidāmo XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuāra dejas, kā arī deju izrāde “Mirdz debesu spīdeklīši”.

Smiltenes novada Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Alise Lilientāle informē, ka koncertā piedalīsies Inčukalna bērnu deju kolektīvs “Minkāns” (vadītāja Līga Dombrovska), Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” Tautas deju ansamblis “Lielupe” (vadītāja Elita Simsone), Smiltenes BJIIC bērnu deju kolektīvs “Buciņi” 1.–2. klase (vadītāja Ieva Arnolde), kā arī Smiltenes novada Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs “BUKI” (vadītāja I. Arnolde). Pasākumā ieeja bez maksas.

20200310-1023-147698-5e5d1ace91c07.jpg

Kultūra un Izklaide