Koncertu Valkas brīvdabas estrādē varēs apmeklēt arī nevakcinētie pret Covid-19

Piektdien, 16. jūlijā, pulksten 19 Valkas brīvdabas estrādē notiekošo Latvijas Nacionālā teātra aktieru koncertu “Mīlestība” varēs apmeklēt arī skatītāji, kuri nav vakcinējušies pret Covid-19.

Šādu informāciju “Ziemeļlatvijai” sniedz pilsētas kultūras nama direktora vietniece Līga Pandalone. Viņa skaidro, ka pēdējā laikā sociālajos tīklos lasāmi komentāri par to, vai šis pasākums domāts tikai tiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies pret Covid-19.

L. Pandalone skaidro, ka, apmeklējot pasākumu, būs jāuzrāda Covid-19’ sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid -19 vai to pārslimojis pēdējo sešu mēnešu laikā, kā arī personu apliecinošs dokuments un personalizēta biļete. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv . Pasākumu kopā ar vecākiem varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests. Savukārt tiem, kuri nav vakcinējušies, pirms pasākuma būs iespēja veikt Covid-19 bezmaksas testu.

Biļetes uz koncertu var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes’’ kasēs, www.bilesuparadize.lv un pilsētas kultūras nama kasē.
Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa,

Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Uldis Siliņš, Raimonds Celms un Egils Melbārdis.

Kultūra un Izklaide