“Lampa” – arī Smiltenē, bet uz kinoekrāna

Šonedēļ no 2. līdz 5. septembrim Latvijā notiks 6. sarunu festivāls “Lampa”. To būs iespējams piedzīvot gan klātienē, festivāla studijās Cēsīs, Rīgā un Rēzeknē, gan digitāli, pavisam 80 kopā skatīšanās vietās un studijās daudzviet Latvijā, kas būs atvērtas un pieejamas ikvienam interesentam, ievērojot noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Viena no šādām kopā skatīšanās vietām 2., 3. un 4. septembrī būs Smiltenes novada Kultūras centra kinozāle, kur uz ekrāna varēs vērot  sarunu festivāla “Lampa” diskusiju tiešraides. Ieeja ir bez maksas.

Smiltenes kinozālē  2. septembrī no pulksten 11.30 līdz 16.30 varēs vērot šādas diskusijas: “Ilgtspēja ikdienas ieradumos”, “Kāpēc mammām patīk ārstēt ģimeni ar draudzeņu ieteikumiem?”,  “Kas ir labs dizains?”.

3. septembrī no pulksten 10.30 līdz 17 tiks piedāvātas tiešraides diskusijām “Atbildība cilvēka dzīvē un koučinga loma tās stiprināšanā”, “Potenciāls un visdažādākās tā izpausmes”, “Vai riska grupām kontracepcijai ir jābūt bez maksas?”, “Kur aiziet tavi nodokļi?”.

4. septembrī no pulksten 10 līdz 17 diskusiju tēmas būs: “Bērns, “Būt vai nebūt”: tāds ir jautājums”, “Veselība. Izglītība. Darbs”, “Kas valdīs pār pasauli pēc “Covid-19””, “Vied­ierīču jēgpilna lietošana. Kā modernās tehnoloģijas maina sabiedrību”, “Dezinformācijas ietekme: velkam folijas cepurītes”.

Smiltenes novada Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Alise Seile informē, ka vietu skaits kinozālē ir ierobežots un pasākums notiks, ievērojot visus drošas pasākuma organizēšanas nosacījumus. Vairāk informācijas, tai skaitā katras diskusijas pārraides laiku, interesenti var uzzināt, arī zvanot uz tālruni 28688101 vai rakstot e-pastu [email protected].

“Ja tiešraižu skatītāji būs aktīvi, mēģināsim pēc tiešraižu noskatīšanās arī paši uz vietas radīt diskusijas,” piebilst Alise Seile.

Atgādinām, ka sarunu festivāls “Lampa” ir platforma visiem, kuriem ir, ko teikt, un visiem, kuri vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Šogad festivāla virstēma ir “Kopā”.

Kultūra un Izklaide