Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Launkalnē viesosies gan Blūma, gan Račs

Launkalnē dzejas jeb radošās daiļrades mēnesis būs oktobris. Nākamo otrdien, 22. oktobrī, pagasta tautas namā  viesosies lasītāju iecienīta rakstniece, vairāku grāmatu autore Inta Blūma, bet pāris dienas vēlāk, 25. oktobrī, – mūziķis un dzejnieks Guntars Račs.

“Tieši tas, kas rudenīgā vakarā ir vajadzīgs, – sarunas neformālā gaisotnē par grāmatām, karmu, sieviešu enerģiju un vienkārši dzīvi...” par tikšanos ar Intu Blūmu, kas sāksies pulksten 19,  teic Launkalnes tautas nama vadītāja Signe Baltere. Ieeja uz pasākumu ir bez maksas.

Intas Blūmas pirmā grāmata “Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā” pēc izdošanas pieredzēja sešas atkārtotas tirāžas un kļuva par pārdotāko grāmatu Latvijā. Autore savā grāmatā runā par sievišķību, sievišķo enerģiju,  sievišķā spēka avotiem, partnerattiecībām, seksualitāti, par attiecībām ar vecākiem un bērniem, par sievietes būtību un sūtību, kura var atklāties, vien tikai iepazīstot sevi ārpus materiāli fiziskās pasaules robežām. Intai Blūmai ir arī pieredze  semināru un lekciju vadīšanā par dažādām, ar psiholoģiju un garīgo izaugsmi saistītām tēmām. Viņa  izstrādājusi savu divu dienu dziedināšanas programmu, tā sauktās  “Meiteņu dienas”. 

Jau kādu laiku Inta Blūma dzīvo Launkalnes pagastā. “Šajā tikšanās reizē iepazīstināsim rakstnieci ar launkalniešiem, un otrādi,” saka S. Baltere.

Savukārt nākamo piektdien, 25. oktobrī, pulksten 19 Launkalnes tautas namā sāksies dzejnieka un mūziķa Guntara Rača muzikāls autorvakars un viņa jaunās grāmatas “Mīlestība ir” prezentācija. Ieeja pasākumā ir par maksu. 

Dzejoļu krājumā “Mīlestība ir” iekļauti vairāk nekā 100 pilnīgi jauni Rača dzejoļi par mīlestību. Jau drīz pēc izdošanas “Mīlestība ir” ir viena no pieprasītākajām grāmatām grāmatnīcās.

Kultūra un Izklaide