Muzikāli romantiskajā vakarā Valmierā uzstāsies Kristīne Pāže un Didzis Bardo

Lai ar liriskām un romantiskām melodijām, kā arī ar enerģiskiem un iekustinošiem ritmiem pavadītu vakaru, Valmieras teātra kafejnīca 14. februārī plkst. 21.00 aicina uz dziesminieku dueta – Kristīnes Pāžes un Didža Bardo – koncertu.

Caur piesātinātām ģitāras partijām un samtainu, skanīgu balsi, dziesminieki – Kristīne Pāže un Didzis Bardo – stāstīs par kopīgu iešanu soli solī, esot kā prieka kalnos, tā sarežģījumu ielejās. Akustiskās mūzikas duets, kas izveidojies divu cilvēku draudzības un daudzu kopīgi mūzikā pavadīto vakaru rezultātā. Dziesmas, kuras izdziedātas divatā par būšanu divatā, ikkatra koncerta apmeklētāja sirdīs radīs patīkamu svētku noskaņu.

Kristīne Pāže plašāku sabiedrības uzmanību guvusi, sadarbojoties ar reperi ansi, ar kuru kopā 2018. gadā radīta nu jau par jauniešu himnu dēvētā dziesma „Zemes stunda”. Didzis Bardo ir multiinstrumentālists un mūzikas producents. Uz dažāda mēroga skatuvēm Kristīne Pāže un Didzis Bardo sastopami arī grupas „Kautkaili” ietvaros.

Ieeja: 10 EUR. Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs, Valmieras drāmas teātra un Valmieras teātra kafejnīcas kasēs.

20200211-1445-duets-kristinedidzis-14-02

Kultūra un Izklaide