Novembrī ar izrādi Valkā viesosies Cēsu teātris

Piektdien, 13. novembrī, plkst.20 Valkas pilsētas kultūras namā notiks Cēsu teātra izrāde “Nezināmā zvaigzne”.

Romantiska komēdija - tā laikam vislabāk varētu raksturot šo izrādi. Lugu Mihails Sebastians sarakstīja 1944. gadā, tā kalpojusi par pamatu vairākām filmām, tikusi un joprojām tiek iestudēta daudzos pasaules un Latvijas teātros.

Lai arī lugas darbība norit kādā Rumānijas mazpilsētā pagājušā gadsimta sākumā, Cēsu teātris šo izrādi velta savai pilsētai.

Izrādes stāsts vēsta par to, kā mazpilsētā dzelzceļa stacija reizēm mēdz būt visromantiskākā vieta – tur vilcienus sagaidot un pavadot, saplūst visi pilsētas ļaudis, tā reizē ir jūra, osta un nezināmā tāle.

Un ja kādu dienu šai mazpilsētas stacijā ierodas kāda nezināma dāma, kura veidota no nedaudz smaržu, daudz slinkuma un zināmas devas fantāzijas… var sākties daudz pārpratumu, aprunāšanas, humora, kaislīgas satikšanās un sāpīgas šķiršanās.

Turpinot savas muzikālā teātra tradīcijas, izrādē skanēs dziesmas, ko radījuši Cēsu teātra dalībnieki – Juris Krūze (mūzika) un Lauma Daugiša (vārdi).

Iestudējuma režisore – Edīte Siļķēna, kustību konsultante Rita Lūriņa (Latvijas Kultūras akadēmijas docente, skatuves kustības pedagoģe).

Ieeja 5 eiro.

Biļešu iepriekšpārdošana Valkas pilsētas kultūras namā. 

20200928-1534-zvaigzne-mazd.jpg


Kultūra un Izklaide