Populārās grupas "Musiqq" koncerts Valkā jau šovakar!

Šodien,  23.augustā plkst.19.00 Valkas pilsētas estrādē notiks populārās grupas "Musiqq" koncerts.

Grupa "Musiqq" darbojas kopš 2009. gada, un tās pamatsastāvā darbojas divi liepājnieki – Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris. 

"Musiqq" ir viena no tām grupām, kas paši raksta, sacer, producē, aranžē savas dziesmas .

Grupas dziesmas turas Latvijas radio topu, klubu atskaņošanas un mūzikas ierakstu balvu virsotnēs, tās ir visbiežāk radio, televīzijā, koncertos skanējušo dziesmu sarakstā, ko apliecina četras saņemtās Autortiesību bezgalības balvas. 

Grupas "Musiqq" augstākie sasniegumi ir pagodinājuma nosaukums Gada Liepājnieki, uzvara un astoņas godalgotas vietas ikgadējā, prestižajā Latvijas mūzikas aptaujā "Muzikālā Banka", divkārtēja uzvara skatītāju balsojumā un desmitkārtēja nominēšana gada balvai "Zelta Mikrofons", uzvara Latvijas Eirovīzijas finālā un gods pārstāvēt Latviju Diseldorfā "Eurovision 2011", dalība muzikāla pasākuma sērijā "Hennessy Artistry", iespēja pārstāvēt Latviju leģendārajā pasākumā "Sopot Festival", kā arī trīs mūzikas albumi : "Šī ir tikai mūzika", "Vēl viena mūzika" un "Silta Sirds". 

 

Biļetes uz koncertu - Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv un stundu pirms koncerta - estrādē.

Kultūra un Izklaide