Sākusies pieteikšanās Smiltenes pilsētas mazo vokālistu konkursam “Cālis 2020”

Ir sākusies pieteikšanās Smiltenes pilsētas mazo vokālistu konkursam “Cālis 2020”, kas norisināsies 5. aprīlī pulksten 13:00 Smiltenes novada Kultūras centra lielajā zālē. Pieteikties konkursam var līdz 25. martam (ieskaitot). 

Konkursam “Cālis 2020” aicinām pieteikties Smiltenes pilsētas mazos dziedātājus vecumā līdz 6 gadiem (ieskaitot). Ņemot palīgā vecākus, vecvecākus un skolotājus, katra dalībnieka uzdevums ir sagatavot priekšnesumu – vienu dziesmu latviešu valodā atbilstoši savam vecumam un vokālajām spējām. Priekšnesumus vērtēs žūrija, un katrs dziedātājs saņems īpašu nomināciju un vērtīgu balvu. Katras vecuma grupas uzvarētāji tiks aicināti piedalīties labdarības pasākuma “Balta, balta mana sirds” koncertā “No sirds uz sirdi”. Vērtēšana notiks, ņemot vērā vokālo sniegumu, skatuves kultūru, repertuāra atbilstību dalībnieka vecumam un vokālajām spējām un radošu pieeju priekšnesumam. 

Lai piedalītos konkursā, līdz 25. martam (ieskaitot) Kultūras centrā vai e-pastā [email protected] ir jāiesniedz pilnībā un precīzi aizpildīta pieteikuma anketa. Tā pieejama Kultūras centra kasē un interneta vietnē www.smiltene.lv, kur atrodams arī konkursa nolikums. 

Papildu informācija pa tālruni – 28688101.

20200203-1633-calis-2020-01-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide