Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Smiltene Alternative” rudens koncerts

28. septembrī, Smiltenē, jauniešu centra „Miteklis” pagraba telpās notiks iniciatīvas „Smiltene Alternative” organizēts atpūtas vakars koncerta formātā, ar četru, žanriski atšķirīgu mākslinieku piedalīšanos. 

Jaunieši, kuri uzņēmušies izveidot šādu vakaru, atzīst, ka pagājis aptuveni gads, kopš pēdējo reizi, kam devām iespēju izskanēt koncertā no mūsu puses un pēc šī pārtraukuma, kā arī līdz ar mācību gada atsākšanos ir vēlme atkal uzdāvināt kaut ko savai pilsētai. Smiltene priekš iedzīvotāju skaita tā jau ir ļoti aktīva pilsēta kultūras ziņā, bet priekš mūsu žanru patikas, formāta, izpausmes, tad cenšamies rīkot paši. 

Esam sarūpējuši skanējumā dažāda rakstura mūziku, cerot, ka šoreiz mūsu apmeklētāji būs arī iepriekš neredzētas sejas, jauni pusaudži un varbūt pat pa kādai trakākai, skaļumu mīlošākai ģimenei. Kopumā tas ir rokkoncerts, bet esam sagatavojuši krāsainus šī žanra atzarus, kā arī pa ilgākiem laikiem uz Smilteni atveduši sava veida hip hopa māksliniekus.

Pasākumā izskanēs rīdzinieku eksperimentāls roks ar nosaukumu „Les Attitudes Spectrales” kuri jau vairākus gadus aktīvi uzstājās, izdod ierakstus, savos koncertos bieži mainās ar instrumentiem, bet no sastāva šobrīd palikuši divi cilvēki, tādēļ no viņiem vairāk akustiska uzstāšanās, mikslī arī ar pilna sastāva, kārtīgām rokenrola dziesmām, pievienojot ciemiņus uz citiem instrumentiem.

„Plastic Dummy” ir grunge, garage rock žanra grupa no Ogres, kas savā skanējumā ietver pankrokam raksturīgo ritma pulsāciju, kā arī pozitīvas, mažorīgas ģitāras, kurām pāri, dažos teksta teikumos, slinkā manierē dzied grupas vokālists Igors. Grupa vakaram noteikti pienesīs gan enerģijas, gan pozitīvu sajūtu, ballītes atmosfēru. 

Kā sava veida žanrisku pārsteigumu uz Smilteni esam uzaicinājuši vēl ne tik ļoti pamanītu, bet augstvērtīgu sastāvu no Rīgas, ar nosaukumu „Sestra” Kas savā būtībā ir ritmiski skaitītais pants krievu valodā, kā pavadījums ir divu ģitāru, basģitāras un bungu dzīvais sastāvs, kas izpaužas grūva, funk, hip hop un džeza mūzikas atsauču manierē, radot ļoti īpašu, ritmisku baudījumu, ģitāru melodiskās, relaksētās līnijas atkal dāvā atslābuma sajūtu. 

Kā ceturtā grupa, pasākumā spēlēs melodiska punk apvienība Gené Kruppa, kas gadus atpakaļ savu aizsākumu, pirmos mēģinājumus aizvadījusi Smiltenē, šovasar izdodot otro albumu. Līdz ar to, koncerts Smiltenē būs sava veida pirmā dziesmu programmas atskaņošana publikai, kopš to publicēšanas. 


Priecāsimies redzēt ikvienu 28. septembra vakarā, mūsu organizētajā koncertā Smiltenē! 

20190920-1110-smiltene-alternative.jpg

Kultūra un Izklaide