Smiltenē ar koncertu viesosies Marija Naumova

2020.gada 6. novembrī, Smiltenes novada Kultūras centrā ar koncertu “Mans Sapnis” viesosies iemīļotā  dziedātāja Marija Naumova. Koncerts sāksies pulksten 19:00. Biļetes pieejamas elektroniski “Bez Rindas’’ un Smiltenes novada Kultūras centra kasē. 

Marija Naumova ir viena no talantīgākajām un daudzpusīgākajām Latvijas dziedātājām, kura ieguvusi plašu atpazīstamību arī ārpus mūsu valsts robežām. Mākslinieces daiļradē plaši pārstāvēti dažādi žanri, sākot no latviešu un krievu populārās mūzikas līdz franču šansonam un romu džezam. Marija ne tikai aktīvi piedalās dažādos radošos procesos gan strādājot pie savu programmu izveides, gan piedaloties žūrijās, bet ir vienmēr atvērta jaunām idejām un izaicinājumiem.

Muzikālo pavadījumu nodrošinās pazīstami Latvijas mūziķi: 

Rolands Beļevičs – klavieres, taustiņi, akordeons

Inguss Feldmanis – ģitāra

Jegors Kovaikovs – ģitāra, perkusijas

Norberts Skraucis – kontrabass, bass ģitāra

Ainis Zavackis  – sitamie instrumenti

Skaņu režisors – Uldis Bika

2002.gadā Naumova ar dziesmu "I Wanna" atnes Latvijai uzvaru Eirovīzijas dziesmu koncertā Tallinā. Šajā pašā gadā nāk klajā albums "On A Journey" angļu valodā un tā latviskā versija "Noslēpumi".

Biļetes cena - 12 un 15 EUR.  Pasākuma biļetes var iegādāties “Bez Rindas” elektroniski www.bezrindas.lv un Smiltenes novada Kultūras centra kasē. Biļešu skaits ierobežots. Koncerts notiks, ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu. Ierodoties uz pasākumu, aicinām vilkt sejas masku. Ieņemot sēdvietu, sejas masku drīkstēs novilkt. 

Koncertu organizē Smiltenes novada Kultūras centrs. Plašāk - www.smiltene.lv

*Pasākuma organizators ir Smiltenes novada Kultūras centrs. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

20201029-1636-marija-naumova-2-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide