Smiltenē norisināsies “Pop up” muzikālais cikls vasaras garumā. Pirmo koncertu atklās muzikālā apvienība Múr

Stājoties spēkā dažādu pulcēšanās ierobežojumu mazināšanai, Smiltenes novada Kultūras centrs organizē “Pop up” muzikālo ciklu vasaras garumā Smiltenes novadā. 

Mēģinot rast balansu starp atļauto un pieļaujamo, Smiltenes novada Kultūras centrs nācis klajā ar ideju par pasākumiem, kuri tiktu organizēti “Pop up” veidā. Vārdu salikums “Pop up” 

tiešā tulkojumā no angļu valodas nozīmē - uznirt vai negaidīti uzrasties, ar līdzīgu nozīmi tas tiek lietots arī mārketingā ( Dienas Mediji 2016, ER). Pop-up pasākumi ir vienreizēja kombinācija starp gaidīto un ne tik gaidītu. Tie saglabā intrigu un neziņu līdz pat pēdējai dienai pirms pasākuma.

Pirmajā Pop-up koncertā 2020. gada 19. jūnijā pulksten 19:00 (vieta tiek turēta slepenībā līdz 18. jūnijam) viesosies mūziķu apvienība Múr. 

Múr ir 20 gadus jauna un daudzsološa indīpopa, softroka un mūsdienu R&B māksliniece, kura aizrauj ar īpašo tembru un jutekliskumu. Múr debijas albums "Under Allure" 2019. gadā tika nominēts Mūzikas Gada Balvai "Zelta Mikrofons", taču jaunākais mini albums latviešu valodā "Nekas Vairs Nav Skaisti" ar singlu "Ķiršu Koki" nu jau kļuvis par klasiku Múr klausītāju vidū. Šobrīd māksliniece Liverpūlē, Lielbritānijā strādā pie jauniem ierakstiem latviešu valodā, kā arī, 3. studijas albuma angļu valodā. Šoreiz Múr sniegs akustisku koncertu, priecējot gan ar jau zināmajām dziesmām, gan jauniem darbiem. Jaunās dziedātājas Madaras Murņikovas jeb Múr debijas albums “Under Allure” nāca klajā 2017.gada decembrī.

Biļetes būs pieejamas Smiltenes novada Kultūras centra kasē. Pasākuma norises vieta tiks izziņota katram apmeklētājam individuāli. Vietu skaits ir ierobežots. Vairāk informācijas pa tālruni 26222334 vai [email protected]

20200605-0814-mur-mazs.jpg


Kultūra un Izklaide