Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē tradicionālais velobrauciens “Ieriteņo vasarā”

Sestdien, 18. maijā Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina piedalīties tradicionālajā velobraucienā “Ieriteņo vasarā” un atklāt aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā.

Šogad riteņosim pretim vasarai, dodoties pa ceļiem un takām Blomes pagastā.  Dalībniekiem būs sagatavoti 3 marķēti apļveida velo maršruti 13, 25 un 41 km garumā, lai varētu izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko. Maršruts vedīs no Jeberlejas estrādes Biksējas un Jaunsmiltenes virzienā, garākajiem maršrutiem vedot arī caur Blomi, Rinģiem, garām Pasaku ozolam, Strantes vējdzirnavām, bērza sulu ražotnei “Birzī”, saimniecībai ‘’Ķeveiti’’ un Rozēm Raunas novadā, noslēgumā atgriežoties brauciena sākumpunktā.

Pasākuma sākums 18. maijā, plkst. 10.30 Jeberlejas estrādē, Blomes pagastā. Dalībnieku reģistrācija no plkst. 10.00. Noslēgums tupat līdzās, pie lauku mājas ‘’Donas”, kur dalībniekus sagaidīs “Donu” Ilzes zupa un atpūtas pauze svaigā gaisā.

Pasākums ir bez maksas. Aicinām līdzi ņemt kādu našķi un dzērienu. Vēlams lietot aizsargķiveres, bērniem līdz 12 gadu vecumam tās ir obligātas.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 14. maijam Smiltenes novada TIC (Dārza ielā 3), zvanot +371 29395200 vai aizpildot reģistrācijas anketu tiešsaistē: https://ej.uz/ieritenovasara2019

Pasākumu organizē Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar SIA “Sports S”.  Pasākums tapis projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/052) ietvaros. Pasākuma laikā uzņemtās fotogrāfijas tiks publicētas www.smiltene.lv, visit.smiltene.lv un sociālajos tīklos.

20190507-1319-ieriteno-vasara-2019.jpg

Kultūra un Izklaide