Smiltenē viesosies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens un grupa “Musturis” ar koncertprogrammu “Īsas pamācības mīlēšanā”

2.augustā plkst. 14:00 Smiltenes Jāņukalna brīvdabas estrādē notiks draiskulīgi vieglprātīga koncertprogramma ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Mārtiņu Eglienu un grupu “Musturis” – “Īsas pamācības mīlēšanā”.

Vidējās un vecākās paaudzes latviešu mūzikas cienītājiem grupas “Ornaments” dziesmas izsaka ļoti daudz. Jautras, latviskas dziesmas lustīgās apdarēs izvilktas no vecmātes pūra lādēm, kuras lika kājām pašām cilāties un daudziem klausītājiem pirms vairāk kā 50 gadiem. Kaut vai dziesmas par mīļajiem, labajiem puišiem, kas Rīgā zaga pīpes kātus, bet Cēsīs zelta lukturīšus vai par pliko un nabadzīgo muzikantu. Ikviens atceras leģendāro muzikālo latviešu kino filmu “Īsa pamācība mīlēšanā” pēc Rūdolfa Blaumaņa stāstu motīviem, ar grupas “Ornaments” piedalīšanos. 

Atceroties grupas “Ornaments” vecās, labās dziesmas, un domās sveicot viņus 45. dzimšanas dienā, aicinām uz jautru un muzikāli izklaidējošu programmu “Īsas pamācības mīlēšanā” ar humora pilno Latvijas Nacionālo teātra aktieri Mārtiņu Eglienu un grupu “Musturis”. Koncerta programmā varēsiet dzirdēt “Ornaments” dziesmas jaunā izpildījumā ar daudziem talantīgiem muzikantiem (Ēriks Zeps – akordeons, balss; Mārcis Lipskis – basģitāra, balss; Jurģis Lipskis – sitaminstrumenti, Pēteris Narubins – ģitāra, mandolīna, basģitāra, balss; Ingus grīnbergs – vijole, balss; kā arī Mārtiņš Egliens.

Biļetes cena 7 EUR.  Pasākuma biļetes var iegādāties “Bez Rindas” elektroniski vai Smiltenes novada Kultūras centra kasē. Biļešu skaits ir ierobežots. Biļešu tirdzniecība norisināsies arī koncerta dienā Jāņukalna brīvdabas estrādē. Koncerts notiks, ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu.

Informācija apmeklētājiem -  aicinām padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Koncerta ilgums līdz 1 stundai un 20 minūtēm vienā cēlienā.

Pasākumu organizē koncertu aģentūra “Bravissimo”. Plašāk - www.smiltene.lv vai zvanot +371 28688101.

20200709-0818-isaspamacibas-custom.jpg

Kultūra un Izklaide