Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Kārķu Dabas koncertzālē – amatierteātra izrāde

Šodien pulksten 19 teātra mākslas cienītāji var doties uz Kārķu Dabas koncertzāli, lai noskatītos Rūjienas kultūras nama amatierteātra “Virāža” iestudēto rakstnieces Monikas Zīles komēdiju divos cēlienos “Savedējs”.

Luga stāsta par cilvēku attiecībām un mīlestību. Lugas galvenie varoņi – Elīza un Alberts – laimīgā laulībā nodzīvojuši 23 gadus, bet ikdienas rutīna  notrulina savstarpējo saskarsmi un jūtas. Laulātais pāris pašķiras. Notikušo pārdzīvo Alberta tēvocis Robis. Savukārt Alberta draugs Vilis uzskata, ka nu tikai viņam ar draugu sāksies īstā dzīve. Lugas režisore ir Dace Ķīkule, muzikālais noformējums – Digna Gailīte. Lomās: Rūdolfs Krūmiņš, Maruta Berga, Ralfs Tomsons, Inguna Kūķe vai Laila Lūse, Arnis Ķibers, Laine Vasiļjeva, Marika Glušonoka, Santa Purllauka, Inta Šmite vai Laila Ludriksone.

Lietus gadījumā izrāde notiks Kārķu tautas namā. Ieeja uz uzrādi – brīva.

Kultūra un Izklaide