Šodien Pop-up koncerts Smiltenes novadā ar Gintu Smuko

Turpinot muzikālo pop-up ciklu Smiltenes novadā, ar otro koncertu sevi atklās jaunais un pārsteidzošais ģitārists Gints Smukais. 

Vārdu salikums “Pop up” tiešā tulkojumā no angļu valodas nozīmē - uznirt vai negaidīti uzrasties, ar līdzīgu nozīmi tas tiek lietots arī mārketingā ( Dienas Mediji 2016, ER). Pop-up pasākumi ir vienreizēja kombinācija starp gaidīto un ne tik gaidītu. Tie saglabā intrigu un neziņu līdz pat pēdējai dienai pirms pasākuma.

Otrajā Pop-up koncertā 2020. gada 15.augustā pulksten 19:00 (vieta tiek turēta slepenībā līdz 14. augustam) viesosies ģitārists Gints Smukais. Albuma atklāšana notiks 31. jūlijā plkst. 21:00 Raiskuma ezerā, kempinga “Apaļkalns” teritorijā.

Instrumentālās mūzikas koncertā Gints prezentēs savu otro albumu, kura nosaukums ir "Atkusnis" (angliski: "Thaw"). Šis ir otrais instrumentālas orģinālmūzikas albums Ginta daiļradē. Mūzika sacerēta uz akustiskās ģitāras, modernās pirkstu spēles manierē (fingerstyle). Mūzikas virziens/žanrs albumā ir jauns. Akustiskā mūzika sastopas ar minimāliem modernās mūzikas elementiem, komplimentējot instrumentu, radot jaunu mūzikas virzienu. Dzīvais koncerts paredzēts instrumentāls, ar ģitāru un sarunāšanos. 

Gints Smukais savu pirmo ģitāru sastapa 2008. gadā un trīs gadus vēlāk jau bija sācis pētīt kompozīciju perkusiju pirkstu stilā. Kopš tā laika Gints Smukais regulāri uzstājies koncertos ar savu mūziku, kā arī sadarbojies ar tādiem Latvijā zināmiem mūziķiem kā Jānis Aišpurs, Jānis Stībelis, “MUSIQQ”, Annija Putniņa, “Latvian Voices”, Kristīne Prauliņa, Olga Rajecka.  Mūziķis ir uzstājies arī uz starptautiskām skatuvēm un piedalījies pasaules mēroga konkursos, kuros ir augsti novērtēts kā ģitārists.

2018.gadā publicētais oriģinālmūzikas albums “Flourish” ieguva nomināciju “2018. gada debija” Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā 2019. gadā.

Biļetes 7 EUR.  Pasākuma biļetes var iegādāties “Bez Rindas” elektroniski www.bezrindas.lv un Smiltenes novada Kultūras centra kasē. Biļešu skaits ierobežots. Koncerts notiks, ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu. Pasākuma norises vieta tiks izziņota katram apmeklētājam individuāli.

20200701-0754-smukaisg-mazs.jpg

Koncertu organizē Smiltenes novada Kultūras centrs. Plašāk - www.smiltene.lv

Kultūra un Izklaide