Strenčos mūzika – uz Gaujas

Vakara mūzika uz Gaujas Strenču pilsētā  turpinās. Rīt, 13. jūnijā, varēs  ieklausīties Gaujas mūzikā, ko atskaņos duets “Mediante” no Valmieras: Zane Jankuna (mecosoprāns) un Māris Rozenfelds (akordeons). Jāpiebilst, ka mūziķa Māra Rozenfelda vārds Strenčos nav svešs, – viņš māca akordeona spēli Strenču mūzikas skolas audzēkņiem.

Arī šosestdien vakara mūziku uz Gaujas varēs dzirdēt posmā no Gaujas tilta līdz Strenču pirtij, vienīgi pasākums sāksies agrāk, pulksten 18.30, lai to pietuvinātu Strenču novada vidusskolas 9. klases izlaiduma izskaņai.

“Gaidīsim sestdien arī Strenču mūzikas skolas un Strenču novada vidusskolas 9. klases izlaidumu audzēkņus, pedagogus, vecākus un visus, kuriem mīļa Gauja un mūzika, uz īpašo, viņiem veltīto vakara mūziku!” aicina Strenču novada Kultūras centrs. Strenču mūzikas skolā izlaidums ir šodien, 12. jūnijā.

Šovasar vakara mūzika uz Gaujas Strenčos skanēs otro reizi. Jūnija pirmajā sestdienā, kad uzstājās aktieris Ģirts Rāviņš, ieradās ļoti daudz cilvēku, arī no Smiltenes, Valkas un Valmieras, un pasākums izvērtās teju par tautas sadziedāšanos, stāsta Strenču novada kultūras centra vadītājas vietniece Sarmīte Caune.

20200612-0759-149172-5ee090af45ea6.jpg

Kultūra un Izklaide