Strenču bibliotēkā digitālā fotokolekcija – “Starp diviem kariem”

Nākamo ceturtdien, 15. oktobrī, pulksten 17 Strenču bibliotēkā notiks digitālās fotokolekcijas “Starp diviem kariem” prezentācija.

Ieeja pasākumā ir ar ielūgumiem. Ielūgumus bez maksas var saņemt Strenču bibliotēkā (sīkāka informācija pa tālruni 64715631).

Fotogrāfiju kolekcija tiek veidota no personīgajos arhīvos pieejamām fotogrāfijām, kas tapušas laika posmā līdz Otrajam pasaules karam, informē Strenču novada domes Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Iveta Ence.

Vēl joprojām ikviens, kuram personīgajā arhīvā ir atrodamas vecās fotogrāfijas, aicināts ar tām padalīties digitālās fotokolekcijas papildināšanā, iesniedzot fotogrāfijas Ivetai Encei Strenču novada pašvaldības Plānošanas un attīstības nodaļā Rīgas ielā 7 Strenčos.  Fotogrāfijās var būt atainoti dažādi notikumi, dabasskati, cilvēku portreti, ģimenes svinības, nami pilsētā, lauku ainavas un tamlīdzīgi.
“Lielisks papildinājums būtu, ja fotogrāfijai līdzi nāktu mutisks vai rakstisks atmiņu stāsts par attēlā redzamo. Pēc ieskenēšanas foto­grāfijas tiks atdotas atpakaļ to turētājam,” piebilst Iveta Ence.

Projekts “Dāvja Spundes un viņa laikabiedru fotodarbu digitālās kolekcijas “Starp diviem kariem” izveide” ir apstiprināts Vidzemes kultūras programmā 2020, ko atbalsta “Latvijas valsts meži” un Valsts kultūrkapitāla fonds.

20201008-0828-afisa-starp2kariem-mazs.jp

Kultūra un Izklaide