Strenču mūzikas skolas audzēkņi turpina muzicēt “mājās”

Strenču mūzikas skola jauno 2020. gadu iesākusi, turpinot tradīciju un ar koncertiem viesojoties tajās vietās, kurās dzīvo šās profesionālās ievirzes izglītības iestādes audzēkņi.

Janvāra sākumā šāds koncerts notika Sedā, bet nākamo otrdien, 28. janvārī, pulksten 13.30 Strenču mūzikas skolas audzēkņi viesosies Trikātas pamatskolā. Koncertā piedalīsies Trikātas pamatskolas skolēni un Strenču mūzikas skolas pedagogi.

Uzstāsies Strenču mūzikas skolas 4.–9. klašu koris ar šovasar jūlijā gaidāmo XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuāru un solisti – gan vokālisti, gan mūzikas instrumentu izpildītāji.

“Solisti būs tie Trikātas pamatskolas bērni, kuri ikdienā brauc uz mūsu mūzikas skolu mācīties. Viņi  šajā koncertā parādīs klasesbiedriem, ko apguvuši. Un mūsu skolā bērnu no Trikātas ir daudz,” uzsver Strenču mūzikas skolas direktore Ralda Ziemule.
Ar Strenču mūzikas skolu draudzējas arī Jaunpiebalgas mūzikas un mākslas skola. Aizvadītajā nedēļā Strenču mūzikas skolā aizvadīts  abu skolu draudzības koncerts flautas un saksofona spēlē. 

2019./2020. gadā Strenču mūzikas skolā mācās 74 audzēkņi.

20200127-0944-konc-trikataa-2020-mazs.jp

Kultūra un Izklaide