Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studijas JOY veiksmes Jūrmalā

Pēc 10 gadu pārtraukuma studija JOY veiksmīgi  atgriezās  prestižajā Dzintaru koncertzālē Jūrmalā.

No 13. līdz 16. jūnijam Baltijas jūras krastā norisinājās VIII Starptautiskais konkurss “EUROJURMALA 2019”, kurā piedalījās vairāk nekā 1500 dalībnieku no 8 valstīm- Azerbaidžānas, Čehijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas.

Studiju JOY konkursā pārstāvēja 3 deju kolektīvi un 5 solisti (55 dalībnieki). Katrs studijas JOY priekšnesums ieguva augstu profesionālas žūrijas vērtējumu: trīs 1.vietas,  trīs 2.vietas un divas 3.vietas, kā arī iekaroja pārējo festivāla dalībnieku sirdis.

Viens no konkursa žūrijas dalībniekiem Iļja Vlasenko, Latvijas Nacionālās Operas un Baleta horeogrāfs, atzinīgi novērtēja studijas JOY horeogrāfiju un norādīja, ka  katrs studijas JOY priekšnesums ir pelnījis būt festivāla noslēguma koncertā.

Festivāla noslēguma programmā  uz Dzintaru koncertzāles skatuves kopā ar profesionāliem Latvijas  dziedātājiem bija pārstāvēta arī Igaunijas pilsēta Valga un Latvijas pilsēta Valka. Starp 24 noslēguma koncerta  priekšnesumiem bija arī studijas Joy deju grupa “Richard” deja “Meža elpa” (pedagogi Linda Mīļā un Jeļena Butkēvičs)  un solists Jānis Gudrinieks ar dziesmu “Tas ir viss”(producente Marina Jerjomina). Studijas JOY soliste Laura Krastiņa( pedagogs Marina Jerjomina) guva publikas ovācijas uzstājoties festivāla koncertā  Dzintaru koncertzālē, kā arī uzaicinājumus piedalīties starptautiskos konkursos Baltkrievijā, Krievijā, Lietuvā.

Laura Krastiņa un Jānis Gudrinieks pateicas Valkas novada domei par finansiālo atbalstu.

Tagad studijas JOY vokālais ansamblis “SunSaara” gatavojas pārstāvēt Igauniju un Valgu 39.starptautiskajās Hanzas dienās Pleskavā, kur piedalīsies dalībnieki no 162 valstīm.

Kultūra un Izklaide