Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētdien kora "LIDO" studija un deju kolektīvs “Buciņi” aicina uz koncertstāstu Smiltenē kopā ar solistiem Andri Ērgli un Vinetu Elksni

Svētdien, 8. decembrī, pulksten 16 Smiltenes Kultūras centra lielajā zālē novada iedzīvotājus un viesus koncertstāstā “Reiz Ziemassvētkos…” priecēs Smiltenes BJIIC kora “LIDO” studija un deju kolektīvs “Buciņi”, solisti Andris Ērglis un Vineta Elksne un “Mirage Jazz Orchestra”.

Jau tradicionāli Smiltenē labi zināmās koru vadītājas, tostarp arī Smiltenes BJIIC kora “LIDO” studijas vadītājas Valda Sedola un Ilze Megne, šajā laikā veido dažādas koncertprogrammas, sadarbojoties ar Latvijā zināmiem māksliniekiem. Jaunā programma veidota kā koncertstāsts, izdziedot, izstāstot un izdejojot Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Bērnība, vēstule Ziemassvētku vecītim, piparkūku smarža, eglītes pušķošana, Ziemassvētku vakars… Padomāsim par vienkāršo, skaisto, patieso. Kopā pasapņosim par Lielo Ziemassvētku brīnumu, par gaišo, mīlestības pilno Ziemassvētku laiku,” stāsta rīkotāju pārstāve Zane Megne. 

Kora “LIDO” studijas vadītāja V. Sedola atklāj, ka šo, galvenokārt, dara savu iedzīvotāju un mūsu koru jauniešu dēļ. “Lai priecētu mūsu novada iedzīvotājus un viesus, lai koristiem būtu šī brīnišķīgā iespēja sadarboties ar Latvijā vadošajiem mūziķiem. Tā ir neatsverama pieredze un liels gods būt uz vienas skatuves ar šiem māksliniekiem”, teic V. Sedola. 

Papildinot V. Sedolas teikto, koncertmeistare I. Megne piebilst: “Nebaidos teikt, ka viena daļa šo mākslinieku ir ne tikai lieliski skatuves partneri, bet arī patiesi un sirsnīgi draugi, ar kuriem esam vienā elpā gan muzikālā stila, gan izpildījuma ziņā”.

Koncertstāsts būs arī kā Smiltenes BJIIC jubilejas sezonas ieskaņas koncerts, jo  2020. gadā tas atzīmēs savu darbības divdesmito sezonu. 

“Esmu patiesi lepna par mūsu kolektīviem visu šo gadu laikā. Īpašu paldies saku programmas dalībniekiem – korim un mazajiem dejotājiem, visiem mūziķiem – un šīs programmas organizatoriem par iespēju strādāt kopā ar talantīgu un profesionālu komandu”, pateicas Smiltenes BJIIC direktore Inga Sīmane. 

20191205-1028-145892-5dd535b82734d.jpg

Kultūra un Izklaide