Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētdien, Smiltenē iemirdzēsies galvenā Ziemassvētku egle!

Straujiem soļiem ir pietuvojies Ziemassvētku gaidīšanas laiks - viens no krāšņākajiem, sirsnīgākajiem un gaišākajiem posmiem gada gredzenā. Pirmajā Adventē, 1. decembrī, Smiltenē, Baznīcas laukumā, tiks iedegta centrālā svētku rota – Ziemassvētku egle. 

PROGRAMMĀ:

15:00 Smiltenes ev.lut. baznīcā Smiltenes pūtēju orķestra Ziemassvētku noskaņu koncerts, diriģenti Pēteris Vilks un Jānis Silakalns.

No 15:30 T/c “Centrs” telpās Radošās darbnīcas – kopā ar Smiltenes radošajiem un čaklajiem jauniešiem gatavosim Ziemassvētku dekorus!

16:00 Baznīcas laukumā kopā ar Brīnumu un mīlestības fejām no Vēlmju meža un, protams, Ziemassvētku vecīti iedegsim Smiltenes pilsētas Ziemassvētku egli! Pēc eglītes iedegšanas t/c “Centrs” telpās mazajiem būs iespēja klātienē satikties un aprunāties ar Ziemassvētku vecīti, kā arī saņemt kādu nelielu kārumu.

Dienas pirmajā daļā, no 11:00 līdz 14:30, neaizmirstiet apmeklēt arī ikgadējās Rūķu meistardarbnīcas Kalnamuižā!


Ieeja uz pasākumiem ir bez maksas.

Sakām lielu paldies mūsu atbalstītājiem un draugiem firmai “Madara 89”! 

20191126-0841-eglite-eglite-iededzies-sk

Kultūra un Izklaide