TLMS "Smiltene" aicina pieteikties amatniecības izstādei

Tautas lietišķās mākslas studija “Smiltene”  gatavojas amatniecības izstādei “Ziedi krāsā un kompozīcijā greznos un smalkos izstrādājumos” un aicina tajā piedalīties rokdarbniekus, tautas mākslas meistarus, profesionālus amatniekus, māksliniekus un dizainerus, kuru radošās darbības pirmsākums un iedvesmas avots meklējams tradicionālajā tautas kultūrā un mākslā.  

Izstāde šovasar notiks Smiltenes novada muzejā, Mēru muižā. Tajā tiks izstādīti mākslas, amatniecības un daiļamatniecības darbi, kas ir radīti, ietekmējoties krāsā un kompozīcijā no Latvijā sastopamiem ziediem.

Izstādes dalībnieks var būt juridiska vai fiziska persona, kura līdz šā  gada 4. maijam elektroniskā veidā (e-pasts: [email protected]) ir iesniegusi izstādes pieteikumu un tam  pievienojusi divas līdz trīs jau gatava izstādes darba fotogrāfijas.

Mākslas un amatniecības izstādes “Ziedi krāsā un kompozīcijā greznos un smalkos izstrādājumos” NOLIKUMS.

Sīkāku informāciju var uzzināt, sazinoties ar  Tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) “Smiltene” vadītāju Lieni Strazdiņu pa tālruni  25455507 vai rakstot epastu [email protected].

Iesniegtos darbus izstādei atlasīs Liene Strazdiņa, Blomes aušanas pulciņa vadītāja Līga Kondratoviča un TLMS “Mazsalaca” un aušanas studijas “ Rencēni” vadītāja Gaļina Birkava. 

Izstādi Smiltenes novada muzejā atklās šogad 23. maijā. Ekspozīciju varēs apskatīt līdz 1. augustam.

Kultūra un Izklaide