Uz svētkiem Strenčos ielūdz motociklisti

Rīt, 3. oktobrī, Strenčos svētkus rīko vietējā motociklistu biedrība “Vēja brāļu ordenis Stakeln”.

Biedrība aicina visu vecumu iedzīvotājus, it īpaši ģimenes ar bērniem, uz tikšanos “Vējiem līdzi!”,  Trikātas ielā 1A, Strenčos. Sākums – pulksten 11. Ciemiņus gaidīs gan no pašu, gan citiem novadiem.

Jau rakstījām, ka Trikātas ielā, netālu no dzelzceļa sliedēm, vietējie motociklisti pirms vairāk nekā gada nopirka graustu – no baltiem ķieģeļiem mūrētu vienstāva māju bez logiem un durvīm, ar grafiti apzīmētām sienām. Kādreiz šajā mazajā namiņā atradās dzelzceļnieku veikals, vēlāk – autoserviss, bet jau ilgāku laiku tas stāvēja tukšs un pamests, līdz tagad pārtop par motokluba māju.

Šo sestdien pie  šās ēkas biedrība “Vēja brāļu ordenis Stakeln” piedāvās dažādas aktivitātes. Pasākumu atklās pulksten 11, iepazīstinot ar motokluba māju un pastāstot par biedrības “Vēja brāļu ordenis Stakeln” darbību un nākotnes plāniem.

No pulksten 11.20 līdz 11.50 koncertu sniegs dziedātājs Rihards Saule.

No pulksten 12 varēs apskatīt motociklus un pie tiem fotografēties. Notiks zīmējumu konkurss par velo-moto tēmu, figurālās riteņbraukšanas sacensības un citas aktivitātes, ieskaitot vizināšanu ar motociklu. Šo otrdien biedrības aktīvisti pie motokluba mājas jau ierīkoja sacensību trasi, kurā varēs redzēt arī krosa motociklu paraugdemonstrējumus. Būs balvas un bezmaksas suvenīri. Pasākumā solījis ierasties arī vecākā Latvijas baikeru kluba “Vēja brāļu ordenis” un Latvijas Motoklubu asociācijas prezidents Aivars Freimanis jeb Frīdis.

“Priecāsimies redzēt ciemiņus gan ar, gan bez velosipēdiem, labā garastāvoklī un kuplā skaitā. Dāvanā būsim priecīgi saņemt jūsu klātbūtni un vecas motociklu detaļas, kuras nākotnē izmantosim kā instalācijas telpu labiekārtošanā. Piedāvāsim arī ideju konkursu mūsu biedrības nākotnes aktivitātēm, uzklausot viedokļus, ko vēl mēs varētu paveikt,” teic biedrības “Vēja brāļu ordenis Stakeln” valdes priekšsēdētājs Māris Ozols.

Piemēram, pasākumu “Vējiem līdzi!” motociklistu biedrība rīko, vēloties galvenokārt iepriecināt vietējos bērnus.

20201002-0840-151067-5f6d9ddb826b6.jpg

Kultūra un Izklaide