“Uzzied” bibliotēkas gaitenis

Gaitenis pie Variņu bibliotēkas telpām kopš šīs nedēļas uz laiku pārvērties par puķu dārzu – vāzēs salikti daudzkrāsaini rudens ziedi: dālijas, asteres, saulespuķes, cīnijas, rozes un citi.

Par tiem priecājas bibliotēkas apmeklētāji, bet vietējās pamatskolas pirmsskolas grupiņas “Taurenīši” bērni ar savām skolotājām pat devušies apskatīt tieši šo izstādi.

“Negaidījām lielu atsaucību, bet beigās sanāca ļoti skaisti!” priecājas variņiete Madara Antēna. Viņa  sarīkojusi ziedu izstādi kopā ar Ingrīdu Kušneri, kura uz laiku aizvieto Madaru Variņu bibliotēkas vadītājas amatā. 

Ziedi rada ne tikai svētku noskaņu bibliotēkas apmeklētājiem, bet arī parāda to krāšņumu, kāds šomēnes vēl ir variņiešu dārzu puķu dobēs.

Aicinājumu atnest ziedus izstādei bibliotēka izlika pie ziņojumu dēļiem ciemā, izplatīja sociālajos tīklos, kā arī tika uzrunāti bibliotēkas apmeklētāji, kaimiņi un citi variņieši, kuru dārzos ir puķu dobes. Atsaucība bija liela, pat pietrūka vāžu, un bibliotekārei nācās tās nest no savām mājām, stāsta Madara.

Rudens ziedu izstāde bibliotēkas gaitenī būs skatāma tik ilgi, kamēr ziedi nebūs novītuši.

Kultūra un Izklaide