Valkā būs iespējams noskatīties jauno Viestura Kairiša spēlfilmu "Pilsēta pie upes"

Pirmdien, 10.februārī, plkst.19 Valkas pilsētas kultūras namā notiks jaunās Viestura Kairiša spēlfilmas “Pilsēta pie upes” seanss.

Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle...

Režisora Viestura Kairiša filmas scenārijs tapis pēc Gunara Janovska tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Kairišs filmu veidojis kopā ar saviem ilggadējiem radošajiem partneriem – mākslinieci Ievu Jurjāni un operatoru Gintu Bērziņu; viņu iepriekšējais kopdarbs – spēlfilma “Melānijas hronika”.

Galveno varoni Ansi filmā atveido Dāvis Suharevskis, viņa partneri ir lieliskie latviešu aktieri Agnese Cīrule un Gundars Āboliņš , leģendārais lietuviešu aktieris Jozs Budraitis, arī čehu aktrise Brigita Cmuntova. 

Filma ir 118 minūtes gara. 

Vecuma ierobežojums: 12+

Ieeja - 3 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana kultūras namā – no 3.februāra.

Kultūra un Izklaide