Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas pasākums notiks 17.novembrī

17.novembrī Valkas pilsētas kultūras namā notiks Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas pasākums.

Plkst. 16.00 pirmā stāva foajē - tosts ar Valkas novada vadītājiem.

Plkst. 16.30 sāksies Svētku koncerts "Līgo gadalaiki" - Rīgas kultūras un tautas mākslas centra "Mazā Ģilde" Tautas deju ansambļa "Līgo", mākslinieciskais vadītājs J.Purviņš, koncertprogramma. Tajā TDA “Līgo” izdejo skaistākās horeogrāfa Jāņa Purviņa dejas četros gadalaikos Latvijas dabā.

""Līgo gadalaiki" ir stāsts par katru no mums. Par stiprām saknēm, piederību un savu cilvēku izjūtu. Caur tautas deju mēs iemācāmies cienīt sevi un citus. Iemācāmies valkāt un cienīt tautas tērpu. Un ar katru jaunu iestudējumu iemācāmies ko jaunu par latviešu tradīcijām,” pārdomās dalās horeogrāfs un Tautas deju ansambļa “Līgo” vadītājs Jānis Purviņš.

“Līgo gadalaiku” video autors ir Artūrs Vanags, tekstu un koncepta autore - Dārta Apsīte, idejas autors - Jānis Purviņš.

Kā ik gadu, arī šajā pasākumā notiks Valkas novada Atzinības rakstu pasniegšana.

No plkst. 20.00 līdz 1.00 - Svētku balle. Spēlēs grupa "Apvedceļš". Iespējams rezervēt vietas pie galdiņiem, zvanot uz mob.tālr. 29440558 (Līgai).

20191031-1139-afisa-valka-web-2-copy.jpg

Kultūra un Izklaide