Valkā notiks mini festivāls bērniem un ģimenēm

Valkas brīvdabas estrādē 21. augustā no plkst.17.00 līdz 20.30 KIDS bubble WONDERLAND – mini festivāls bērniem un ģimenēm.

Kids bubble Wonderland ir, iespējams, viens no šīs vasaras labākajiem brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni un iepazīt maģisko burbuļu pasauli. Jautras un interesantas burbuļu aktivitātes visa vakara garumā visām vecuma grupām. Bērni par burbuļiem būs sajūsmā!

Pasākumā notiks burbuļu šovs,bet galvenais notikums būs burbuļu rekorda uzstādīšana katrai pilsētai sadarbībā ar MisteryBubbles. Uzdevums būs visiem kopā radīt pēc iespējas vairāk burbuļus gaisā. Ģimenes atsevišķi sacentīsies par “Garākā burbuļa” titulu pilsētā.

Bet sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni! Bērni visa vakara garumā – no pl.17.00 līdz 20.30- varēs atpūsties un nofotografēties burbuļu foto stendā “Apvelc ap sevi burbuli” un našķoties saldumu bārā, bet vakara kulminācijā būs dūmu burbuļu šovs ar vadītāju “BOBU”, kurš iesaistīs bērnus dažādās aktivitātēs.

Māmiņas varēs iepazīt jauno skaistumkopšanas produkciju speciālajā “AVON” teltī.

Biļešu cenas un vairāk informācijas - www.kidswonderland.lv

Daudzbērnu ģimenēm- īpaša biļešu cena. Biļetes - internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:

  • Pasākumu aizliegts apmeklēt personām, kas atrodas Covid-19 infekcijas izolācijā, karantīnā vai pašizolācijā, vai ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm.
  • Sekot līdzi pasākuma norādēm, distancēšanās noteikumiem un pasākuma uzraudzītāju prasībām.

Uz tikšanos!

20200713-1527-wonderland-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide