Valkas estrādē – grupas “bet bet” koncerts

Svētdien, 15. augustā, pulksten 19 brīvdabas estrādē notiks grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts. Ieejas biļetes var iegādāties pilsētas kultūras nama kasē darba dienās no pulksten 8 līdz 17, piektdien – no pulksten 8 līdz 16, kā arī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Pilsētas kultūras nama direktora vietniece Līga Pandalone “Ziemeļlatvijai” atzīst, ka biļešu iegāde varēja būt aktīvāka, bet vēl ir nedaudz laika, lai to izdarītu. Arī koncerta dienā stundu pirms pasākuma biļetes varēs iegādāties. Leģendārās latviešu grupas koncerts solās būt ar pārsteigumiem. Grupā “bet bet” kopš tās dibināšanas 1991. gadā muzicē dziedātājs un dziesmu autors Zigfrīds Muktupāvels, ģitārists Uģis Tirzītis, bundzinieks un dziesmu autors Guntars Račs, bet kopš 2006. gada – arī basģitārists Andris Alviķis. Grupa izdevusi astoņus studijas albumus un vairākas labāko dziesmu izlases. Šo gadu laikā grupa ir apbraukājusi visu Latviju, kā arī uzstājusies Polijā, Zviedrijā, Somijā un Īrijā.

L. Pandalone aicina koncerta apmeklētājus līdzi ņemt “Covid-19” vakcinācijas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Tie, kuriem nebūs sertifikāta, varēs veikt eksprestestu, un vietas būs A sektorā. Vecāki, kuriem ir sertifikāts, bet pasākumu apmeklēs ar bērniem, kuri nav vakcinēti, arī būs jāsēž A sektorā.

Kultūra un Izklaide