Valkas pilsētas kultūras nama durvis atkal atvērtas individuālajam apmeklējumam

Jau otro nedēļu apmeklētājiem ir atvērtas Valkas pilsētas kultūras nama durvis. Tas nozīmē, ka pēc piespiedu dīkstāves kultūras dzīve pamazām atgūstas. Iepazīstoties ar Valkas pilsētas kultūras nama piedāvāto kultūras pasākumu klāstu, jāteic, ka šajā laikā, kad vēl nav atcelti daudzi “Covid-19” pandēmijas ierobežojumi, cilvēkiem būs iespēja gan izdejoties zaļumballē, gan apmeklēt teātra izrādes un arī koncertu.

Jāteic, ka kultūras pasākumu afiša nav pārsātināta, salīdzinoši vairāk pasākumu plānoti šomēnes, jūlijā – divi, bet augustā – viens.
Pilsētas kultūras nama direktors Aivars Ikšelis gan norāda, ka situācija var mainīties un iespējams, ka būs vēl kāds pasākums. Turklāt viņš aicina arī individuālos apmeklētājus kultūras namā apskatīt divas izstādes – vietējā fotogrāfa Aivara Viļumsona fotogrāfiju izstādi “Mēs esam!” un vietējās Tautas lietišķās mākslas studijas “Saulīte” darbu izstādi “Ejot cauri gadalaikiem”. Darbojas arī klientu apkalpošanas centrs, kur cilvēki iepriekšpārdošanā var iegādāties ieejas biļetes. A. Ikšelis aicina šo iespēju izmantot, jo pasākumu dienās biļetes būs dārgākas.

Daudzi interesējas, vai piektdien plānotā zaļumballe tiešām notiks. A. Ikšelis “Ziemeļlatvijai” apstiprina, ka zaļumballe brīvdabas estrādē būs, jo pagaidām Kultūras ministrija ir ļāvusi rīkot brīvdabas pasākumus līdz 500 apmeklētājiem, neprasot uzrādīt vakcinēšanās sertifikātus. Taču A. Ikšelis aicina cilvēkus, apmeklējot zaļumballi, ievērot distancēšanos.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai apmeklētājiem pieejama solītā klātienes pastaiga pa kultūras namu, lai apskatītu visas telpas, kas piedzīvojušas virtuālās pārvērtības. A. Ikšelis skaidro, ka pagaidām šis solījums netiek īstenots, jo šādiem pasākumiem vēl nav dota atļauja. Līdzko būs skaidrība, tiks sniegta informācija par pastaigām kultūras namā.

uzziņai

Valkas pilsētas kultūras nama 2021. gada vasaras pasākumu piedāvājums:

trešdien, 16. jūnijā, pulksten 19 kultūras nama kamerzālē Valkas pilsētas teātra izrāde – A. Čehovs “Lācis”;

piektdien, 18. jūnijā, no pulksten 20 līdz 24 Valkas brīvdabas estrādē – vasaras zaļumballe kopā ar grupu “Zelta kniede”;

trešdien, 23. jūnijā, pulksten 11 Valkā, pie veikala “Oļupe” – pasākums “Valka ielīgo” kopā ar dziesmu draugu kopu “Nāburgi”;

piektdien, 2. jūlijā, pulksten 19 Valkas pilsētas kultūras nama kamerzālē pilsētas teātra izrāde – A. Čehovs “Lācis”;

piektdien, 16. jūlijā, pulksten 19 Valkas brīvdabas estrādē – Latvijas Nacionālā teātra koncerts “Mīlestība”;

piektdien, 27. augustā, pulksten 19 Valkas brīvdabas estrādē – komēdija pēc A. Brigaderes lugas motīviem “Lielais loms”.

Kultūra un Izklaide