Valkas pilsētas teātra izrāde – Antons Čehovs “Lācis” PĀRCELTA uz 13. novembri

Piektdien, 13. novembrī plkst. 19.00 Valkas pilsētas kultūras nama kamerzālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā) uz izrādi –  pēc Antona Čehova lugas “Lācis” motīviem, aicina Valkas pilsētas teātris.

Valkas pilsētas teātris savā 149. sezonā skatīājiem piedāvā jauniestudējumu pēc Antona Čehova viencēliena “Lācis” motīviem. 1888.gada februārī  A. Čehovs uzraksta  viencēlienu “Lācis”, veltot to aktierim un režisoram Nikolajam Solovcovam (Fjodorovam;1857-1902).

A.Čehova "Lācis" ir stāsts  par sievieti, kura pēc vīra nāves nolēmusi sevi aprakt četrās sienās, lai pierādītu savu uzticību un mīlestību, tomēr kādā dienā atraitnes vientulību iztrauce kāds bezkaunīgs svešinieks. Vai vin̦a saglabās savu uzticību,vai tomēr pakļa̦usies kaislībai? Mūsu iestudējuma pamatā ir stāsts par kaislīgu mīlas romānu, kas izceļās starp diviem svešiniekiem. Galvenie varoņi viens pret otru izrāda naidu, pēc tam mīlestību, un spēles noteikumi šajā lugā ir zināmi tikai viņiem. Tā nemanot veidojas stāsts par bezgalīgo nekonsekvenci. Kad vin̦a saka "nē", tas nenozīmē - nē. Kad vin̦š saka "jā", tas nenozīmē - jā.

Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis. Lomās: Evgenija Kozlova, Vilis Daņilovs un Uģis Lācis.

Izrāde latviešu un krievu valodās.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama dežuranta/kasiera katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00. Biļete maksā 5 eiro.

20201102-0848-lacis-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide