Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vienā koncertā – vairākas paaudzes

Ieskandinot tuvojošos Mātes dienu, nākamo piektdien, 10. maijā, pulksten 18  Smiltenes pilsētas Kultūras centra lielajā zālē izskanēs koncerts “Mana vecmāmiņa, māmiņa un es”.

Ar sirsnīgiem priekšnesumiem priecēs Smiltenes pilsētas Kultūras centra senioru koris “Mežābele” (vadītāja Velta Ispravņikova), kolektīva dalībnieku, bērni, mazbērni un draugi.
Koncertā arī uzstāsies  Smiltenes pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Undīnes” (vadītāja Velta Ispravņikova), Brantu pagasta Eiropas deju kolektīvs “Vējiem līdzi” (vadītāja Ausma Laganovska),
Smiltenes bērnu un jauniešu interešu izglītības centra bērnu deju kolektīva “Buciņi” četrus gadus veco dejotāju grupa (vadītāja Ieva Arnolde) un zēnu grupa “Skolas Rokenrols”.
Ieeja koncertā ir bez maksas.
“Koncertā būs klausāmas sirsnīgas dziesmas un instrumentu skaņdarbi, skatāmi raiti dejas soļi, baudāmi skaisti dzejoļi, un tas viss, – dažādām paaudzēm sanākot kopā un daloties savos talantos un mīlestībā. Laipni aicināts ikviens!” ielūdz Smiltenes pilsētas Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Madara Mūrniece.

Kultūra un Izklaide