Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viesu namā “Ausmas” – vairāki pasākumi


Ērģemes pagastā. Viesu nama “Ausmas” saimniece Ilze Leicāne aicina sestdien, 4. maijā, Baltā galdauta svētkus svinēt kopā ar Omuļu iedzīvotājiem. Pulksten 14 varēs noklausīties vietējo iedzīvotāju atmiņu stāstos par dzimto vietu, bet pulksten 22 – būs brīvdabas kino.
Savukārt svētdien, 5. maijā, “Ausmās” notiks virkne interesantu pasākumu. Viesu nams ir iesaistījies profesionālās lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” akcijā “Atvērtās dienas laukos 2019”. Svētdien no pulksten 12 sāksies lauku labumu tirdziņš. Īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem, jo varēs noskatīties leļļu teātri, pievārēt kāpšanas sienu, kā arī piedalīties orientēšanās spēlē. Būs arī smūtiju gatavošanas darbnīca. Šobrīd šis kokteilis ir kļuvis par modes lietu. Pasākuma laikā tiks vākti ziedojumi, lai atkārtoti izdotu simts grāmatu par Omuļiem ar nosaukumu “Omuļi”.   
I. Leicāne stāsta, ka pašlaik “Ausmās” viesojās jaunietis no Francijas, kurš piedalās visos lauku darbos, iepazīsies ar pieredzi veselīga ēdiena un mājražojumu tapšanā, kā arī izzinās latviešu kultūru un dzīvesveidu. Viņš būs sastopams arī svētdien.

Kultūra un Izklaide