AVĪZE JAUTĀ

Kā vajadzētu svinēt Smiltenes 90 gadus?

Dace Vērdiņa, grāmatvede: - Ar kādu jauku koncertu. Tajā gribētu redzēt gan pašu pilsētas kolektīvus, gan viesmāksliniekus.

Rita Priedīte, bezdarbniece: -  Ar salūtu. Koncertu vajadzētu, kurā uzstātos dziedātāji, dejotāji, arī  kādas grupas, ne tikai vietējie.

Iveta Kazaine, klientu apkalpošanas speciāliste: -  Gribētu koncertu, kurā uzstātos “Ieviņa”, “Dadzīši”, koris “Lido” un teātris.

Oskars Mucenieks, treneris: -  Varbūt atzīmēt vasarā kopā ar pilsētas svētkiem. Vajadzētu atbalstīt Zušmaņa grāmatas par Smilteni izdošanu.

Vilnis Zviedris, pensionārs: -  Vajag pasākumu ar ieskatu vēsturē, jo tas ir galvenais. Gribas redzēt attīstību pa gadiem, kā pilsētai ir veicies.

Citu datumu laikraksti

 • Laika ziņas

  Šodien –  mākoņains laiks, nokrišņi.  Gaisa temperatūra no 0 līdz -8 C.Rīt –  mākoņains laiks, nokrišņi. Gaisa temperatūra no -3 līdz -8 C.

 • Zolmaņi turpina cīnīties

  Ērģemē. Turnas tautas nama telpās notika nu jau tradicionālā zemnieku saimniecības “Dambīši” Vecgada kausa izcīņa zolītē, kas vienlaicīgi bija arī...

 • Godina labākos sportistus

  Aizejošā gada nogale ir vērtību un pārvērtību laiks, kad ikviens kaut nedaudz atskatās uz paveikto, kaļ lielākus vai mazākus plānus. Tāpēc Smiltenes...

 • Mazus brīnumus ikdienā un lielus brīnumus sirdī

  Svētkos pārdomājam dzīviJānis Cepurītis, Smiltenes un Palsmanes luterāņu draudzes mācītājs Lielākais prieks ir par to, ka mēs svinam svētkus arī šajā...

 • Vienmēr ar smaidu pa dzīvi

  Vai šajos laikos, kad plecus ikdienas gaitās nospiež ekonomiskā krīze, ir iespējams priecāties par dzīvi, kāda tā ir, un vienlaikus aktīvi...

 • LAIKA ZIŅAS

  Šodien – mākoņains laiks,   nokrišņi.  Gaisa temperatūra no -2 līdz +2 C.Rīt –  mākoņains laiks, nokrišņi. Gaisa temperatūra no -1 līdz -5 C.